Wymiana baterii Samsung Galaxy S10

Dlaczego jest tania wymiana baterii Samsung S10 w najlepszym miejscem Warszawy ExpressGSM, do którego warto się udać, jeśli cenisz sobie profesjonalizm i fachową naprawę, jest to tutaj. Bardzo szybko i skutecznie wymienisz baterie w swoim smartfonie Samsung S10. Przekonaj się o tym sam. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie, mailowo lub pocztą, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Nasza firma oferuje usługę pogotowia, dzięki czemu możemy szybko naprawić poszczególne usterki. Serwis ten jest do Twojej dyspozycji i zapewni Ci najlepsze możliwe rozwiązania. Możesz być pewny, że Twój Samsung S10 będzie pracował jak nowy! Możesz zaufać naszym serwisantom, którzy szczegółowo wyjaśnią każdy krok.

Wymiana baterii Samsung S10 SM G973 w Warszawie

Wymiana baterii Samsung S10 SM G973 w Warszawie

Bateria to jeden z najważniejszych elementów każdego telefonu. Od jej sprawności zależy komfort użytkowania smartfonów. Z biegiem czasu wydajność każdej baterii spada. Wraz z kolejnymi cyklami ładowania baterii, zmniejsza się jej pojemność i czas zasilania. Wymiana baterii w smartfonie Samsung S10 SM-G973 może być możliwa. Wydaje się, że jest to szybka i prosta czynność. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna. Nowoczesne smartfony wymagają skomplikowanych wymian, które wymagają profesjonalnego know-how umiejętności i sprzętu.

wymiana baterii w Samsungu S10

Dlaczego wymiana baterii w Samsungu S10 jest konieczna?

Rozwiązanie tego pytania jest proste. Jest możliwe, że bateria nie działa prawidłowo w przypadku, gdy ładujesz swój smartfon rzadziej niż zwykle. Oczywiście, to nie jest jedyny powód. Jeśli Twoje urządzenie jest młode, ma nie więcej niż 2 lata, może się okazać, że niedostateczna żywotność baterii jest wynikiem źle skonfigurowanych ustawień. Używanie energochłonnych aplikacji w tle, czy wyświetlacz ustawiony na maksymalną jasność, to tylko niektóre z najczęstszych powodów krótkiego czasu pracy na baterii. Możesz przedłużyć żywotność baterii, wyłączając niektóre programy i przełączając tryb zasilania na bardziej wydajny.

wymieniać baterię w Samsungu S10

Jak długo trzeba wymieniać baterię w Samsungu S10?

W większości przypadków bateria w smartfonach może być szybko wymieniona. Dotyczy to tych przypadków, w których posiadamy części zamienne na magazynie. Aby móc szybko wymienić baterię w każdym telefonie komórkowym, staramy się mieć dostępne części zamienne. Taka naprawa trwa zazwyczaj mniej niż godzinę. W tym czasie możesz wyjść na posiłek i zrobić zakupy online lub posiedzieć w naszym centrum serwisowym. Jeśli wymiana baterii w smartfonie będzie wymagała sprowadzenia dystrybutora, proces naprawy może potrwać kilka dni. Zdarza się to bardzo rzadko. W większości przypadków baterie mamy na miejscu.

Wymiana baterii w Galaxy S10

Wymianę baterii w Samsungu Galaxy S10 należy rozważyć, gdy urządzenie zaczyna działać wolniej (informacja o baterii w ustawieniach systemu iOS), wyłącza się przy niektórych, kilkuprocentowych bateriach. W niektórych przypadkach bateria może powodować ponowne uruchomienie urządzenia. W takich przypadkach warto porozmawiać z serwisantem.

Wymiana baterii jest konieczna, aby upewnić się, że wszystkie inne funkcje działają poprawnie i że urządzenie nie wykazuje oznak uszkodzenia, takich jak wygięte obudowy lub pęknięty wyświetlacz.

Wymiana baterii w Galaxy S10

W ramach płatnej wymiany baterii Samsung Galaxy S10 otrzymujesz następujące elementy:

 

Montaż przez profesjonalistę nowej, oryginalnej części

 

Gwarancja na okres 3 miesięcy

 

Gwarancja na modele wodoodporne

Od jakiegoś czasu masz przy sobie powerbank lub ładowarkę? Bateria to najbardziej wytrzymała część Twojego telefonu. Na szczęście wymiana baterii w telefonach Samsung w serwisie PhoneFix zajmuje tylko kilka minut*. Nasi wykwalifikowani technicy i wykorzystanie najnowszych technologii gwarantują, że nasze naprawy przywracają telefon do pierwotnego stanu. Gwarantujemy najwyższą trwałość napraw, używamy tylko sprawdzonych produktów od najlepszych dostawców i oferujemy gwarancję na naszą pracę (przeczytaj więcej o naszym zapewnieniu).

Wymiana baterii w Samsung Galaxy S10

Wymiana baterii w Samsung Galaxy S10

Kiedy bateria w naszym telefonie nie daje znaku istnienia, możemy być pewni, że w końcu wymiana baterii Samsung S10 będzie konieczna. Istnieje kilka bardzo skutecznych technik „oszczędzania”, które pozwalają zmniejszyć zapotrzebowanie na energię poprzez wyłączenie zbędnych aplikacji i włączenie trybu oszczędzania baterii oraz czujność, by nie drenować baterii do punktu zero. Nadejdą jednak czasy, kiedy powyższe metody zawiodą i jedynym wyjściem z tej sytuacji jest znalezienie fachowego serwisu, który zdiagnozuje problem i w razie potrzeby wymieni baterię. W ExpressGSM zadbamy o to, aby przywrócić życie Twojemu telefonowi, a także zapewnimy, że wymiana baterii zostanie przeprowadzona profesjonalnie i nie pozostawi żadnych śladów po zabiegu. Zapewniamy, że nie tylko posiadamy bogatą wiedzę na temat najlepszych baterii do konkretnych modeli smartfonów, ale również służymy fachową pomocą w przypadku, gdy potrzebują Państwo pomocy w zdiagnozowaniu problemu z uszkodzoną baterią.